Transport

Transport podnośników

Firma NADGOB jest jedną z niewielu firm, zajmujących się wynajmem podestów ruchomych, posiadających swój własny specjalistyczny transport.

Transport kontenerów

Przemieszczamy zaplecze budowlane, systemy sanitarne zbudowane z kontenerów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy mu profesjonalną usługę transportu.

Transport maszyn

Do przemieszczenia ciężkich urządzeń używamy urządzeń HDS, których największa zaletą jest łatwość manewrowania ramienia dźwigu podczas załadunku oraz możliwość podniesienia bardzo ciężkich ładunków.
Wynajmując samochody specjalistyczne wyposażone w HDS oszczędzasz 50% kosztów!
Zapraszamy!

Model autolawety Typ napędu Ładowność HDS udźwig ramie długim Wyciągarka Najazdy Wyposażenie dodatkowe Spec.
VOLVO 6 x 6 8000 kg 14,6 m – 1,72 t --- --- dłużyca kłonicowa
RENAULT 6 x 2 8000 kg 11,40 m – 2,50 t tak tak przyczepa
MERCEDES 4 x 2 10000 kg 10,8 m – 1.45 t tak tak ---
MAN 4 x 2 7500 kg --- tak tak ---
MAN Mały 4 x 2 3100 kg --- tak tak ---

Copyright © Nadgob 2015-2023

IT.PStudio / strony responsywne /

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej nadgob.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.