Rusztowania przejezdne

Rusztowania przejezdne znajdują swoje zastosowanie nie tylko podczas prac budowlanych z zewnątrz budynku, ale także w jego wnętrzu. Lekka i ruchoma konstrukcja zapewnia mobilność i łatwość w transportowaniu. Aluminiowe profile odpowiadają za wytrzymałość i stabilność. Odporne są także na szkodliwe działanie warunków pogodowych. Rusztowania przejezdne bardzo często wyposażone są w koła, co pozwala swobodnie przesuwać je wzdłuż budynku. Dodatkowe wsporniki służą do utwierdzenia rusztowania w podłożu, uniemożliwiając mu niepożądany ruch. Solidny podest i wieżowe segmenty gwarantują wysoką ładowność oraz umożliwiają dostosowanie odpowiedniego położenia.

Instalacja rusztowań odbywa się bez konieczności użycia narzędzi. Łatwość w montażu i demontażu sprawia, że rusztowania przejezdne to najlepszy wybór do prac przy domach jednorodzinnych, małych elewacjach, a także we wnętrzach hal produkcyjnych i fabryk. Doskonale sprawdzają się również podczas wykańczania wnętrz.

Modele oferowane przez firmę NADGOB odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz parametrami pozwalającymi na wygodną pracę na niedużych wysokościach. Jedną z najważniejszych zalet rusztowań przejezdnych jest łatwość w ich przenoszeniu co przekłada się na szybką zmianę stanowiska.

Rusztowania przejezdne

Typ rusztowania Wymiary podestu Max. wysokość robocza Max. wysokość podestu Max. obciążenie rusztowania
Rusztowanie wieżowe aluminiowe 0,7 m x 2,5 m do 14,3 m 12,3 m 200 kg/m2
Rusztowanie wieżowe aluminiowe 1,3 m x 2,5 m do 14,3 m 12,3 m 200 kg/m2

Prześlij zapytanie aby zamówić Rusztowanie przejezdne

Copyright © Nadgob 2015-2023

IT.PStudio / strony responsywne /

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej nadgob.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.